Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Înapoi   Zoomumba > ZooMumba - Colţul utilizatorilor > De la user pentru user
Ajutor Lista de membri Caută Mesajele zilei Marchează ca citite toate forumurile

Răspuns

Opţiunile temelor Vizualizare
Vechi 04.04.2013, 14:57   #81
Lucis.
Profesionist al forumului

Imaginea de utilizator de la Lucis.

Data înregistrării: 30.01.2012
Postări: 319
Standard

Citat:
Citat de eusebiuuu Arată postare
Am cautat si nu am gasit in sectiunea "trucuri si sfaturi" si nu am gasit cum sa iau toolbar-ul zoomumba....
Incearca >AICI<.

(scuze daca fac off-topic)
Vechi 04.04.2013, 19:15   #82
eusebiuuu
Avansat

Imaginea de utilizator de la eusebiuuu

Data înregistrării: 16.06.2012
Postări: 181
Standard

Citat:
Citat de stefan100702 Arată postare
Pune papagali de toate speciile in habitate mai speciale,de la alte eventuri.Mieii si iepurasii pascali, cand ii ingrijesc, incepe sa ploua cu pui de toate culorile, nu numai galbeni.Odata am dat iarba iepurasului pascal si au sarit TREI pui in acelasi timp(verzi) iar la alintare imi dau tot timpul pui galbeni sau roz.Daca ai emu, punei in habitatul pascal( iti dau f multi pui galbeni si roz).Mie asa mi se intampla.Incearca si tu.

-Eu am 223 pui roz,104 verzi si 98 galbeni-
Ms de sfat bafta la puiuti...

Cu ajutorul tau am luat si pajistea de pasti si concentratele ms muuuuuult de tot....

Last edited by eusebiuuu : 07.04.2013 at 10:35.
eusebiuuu este offline   Răspunde cu citat
Vechi 08.04.2013, 17:11   #83
Lorelay
Junior Expert

Imaginea de utilizator de la Lorelay

Data înregistrării: 01.02.2013
Postări: 101
Standard

Pentru a strange cat mai multi banuti puneti cat mai multe magazine in zoo.Pentru cat mai multe puncte de experienta puneti animalele cat mai aproape.Zoo-ul ascuns da foarte multe puncte experienta si este foarte util pentru banuti.Eu mi-am facut Zoo ascuns de la nivelul 27(cat am acum) cumparand a treia extindere cu 25 de ZR.Nu am bagat bani in joc dar incet incet am inceput sa strang banuti aurii.Mi-am facut Zoo-ul ascuns pentru a trece mai repede nivelele si pentru a completa a treia distinctie.Succes!
Vechi 11.04.2013, 18:39   #84
stefan100702
Pretendent al forumului

Imaginea de utilizator de la stefan100702

Data înregistrării: 12.02.2012
Postări: 204
Standard Itemuri colectii

Pentru a colecta cat mai multe itemuri din colectii, hraniti,adapati,spalati animalele tot timpul, imediat dupa ce a aparut pe habitat pisoiul.Astfel itemurile pica mai des.
Vechi 13.09.2013, 07:39   #85
mirics2
Nou-venit în forum

Data înregistrării: 20.04.2013
Postări: 6
Standard

cum putem scoate cat mai multi ardei la eventul actual avand un singur teren? un pont ceva?
mirics2 este offline   Răspunde cu citat
Vechi 13.09.2013, 17:17   #86
Danciu2002
Începător al forumului

Data înregistrării: 19.10.2012
Postări: 32
Standard

Citat:
Citat de mirics2 Arată postare
cum putem scoate cat mai multi ardei la eventul actual avand un singur teren? un pont ceva?
Incearca sa scoti cit mai multe habitate cu animale afara(pe teren) chiar daca ai dubluri. Ex. Eu am 6 habitate cu porci de pamint, 3 habitate cu loris,etc. Incearca
Danciu2002 este offline   Răspunde cu citat
Vechi 18.09.2013, 14:57   #87
donademene1
Nou-venit în forum

Data înregistrării: 21.08.2011
Postări: 5
Standard Videoclipuri LLipsa!!!

Buna ziua,
Este a 7 a zi in care nu pot viziona la cinema nimic..de ce ?..nu putem sesiza programeri..poate au solutii.. pe linie germana pot viziona zilnic 3 clipuri ..de ce nu si pe linie romania??
Poate ma lamureste cineva..help!!!
Id 6267772-donademene
donademene1 este offline   Răspunde cu citat
Vechi 28.09.2013, 07:20   #88
ginaedw1
Scriitor în devenire

Data înregistrării: 18.03.2011
Postări: 71
Send a message via Yahoo to ginaedw1 Send a message via Skype™ to ginaedw1
Blinzeln

ptr cine are scorpioni cu pui in adaposturi scoateti puii si crestetii la cresa si apoi la reproducere cu ei iar in adaposturi da-ti altii la facut cu zooparale, merge sigur asa.
Daca aveti 2 sau mai multe perechi puneti-le separat in adaposturi ca sa faceti mai multi pui deodata.

cine are hrana super folositi-o acum cat e si eventul cu x 2 ca va fi in total x4 asa ca puncteeeeeeeeee multe.
Am facut la a doua hranire pe azi, daca mai asteptam luam mai mult dar am grija la urmatoarea, 1.500.000 PE si 11 zooroni

Faza cu scorpionii merge si la varani, scoateti puii da-tii la crescut si faceti altii cu zooparale, asa ca spor la lucru

Last edited by ginaedw1 : 28.09.2013 at 20:29. Reason: Dublu post ! Pentru adaugari, foloseste butonul ''schimba''.
ginaedw1 este offline   Răspunde cu citat
Răspuns

Opţiunile temelor
Vizualizare

Regulament de forum
Ţi se nu permite editarea de teme noi.
Ţi se nu permite răspunderea la postări.
Ţi se nu permite introducerea de ataşamente.
Ţi se nu permite modificarea mesajelor introduse.

Codul vB este On
emoticoane sunt On
Codul [IMG] este On
Codul HTML este Off
Mergi la...

Timpul este introdus în GMT +1. Ora este acum 02:10.