Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Înapoi   Drakensang Online > Drakensang - Clasele > Braconierii
Ajutor Lista de membri Caută Mesajele zilei Marchează ca citite toate forumurile

Temă încheiată

Opţiunile temelor Vizualizare
Vechi 26.04.2013, 16:14   #1
respectum
Începător al forumului

Data înregistrării: 11.04.2013
Postări: 15
Standard Cea mai buna clasa

Care este cea mai buna clasa in pvp dupa lvl 40? Stiu ca o sa spuneti ca conteaza tehnica, experienta, costumul etc... Dar sa fim seriosi, pe statistici cine rupe in arena dupa lvl 40? Mie imi place braconierul, dar nu stiu daca o sa am sanse in fata unui mag sau razboinic dupa lvl 40. In special ca razboinicii bat la mine de pe acum si am deabia lvl 25. As dori niste sfaturi concrete, nu aiureli formale. Multumesc! Stima!
respectum este offline  
Vechi 26.04.2013, 16:19   #2
Celticrain1982
Moderator Drakensang Online

Imaginea de utilizator de la Celticrain1982

Data înregistrării: 27.10.2012
Postări: 231
Standard

Salut.
In primul rand..nu exista ``cea mai buna clasa``. Fiecare caracter vine cu avantajele cat si dezavantajele sale. Conteaza foarte mult echipamentul, pietrele pretioase si echipa care te insoteste ( in cazul in care preferi 3v3, 5v5, 6v6 ).
Prin urmare, alege-ti orice caracter vrei, echipeaza-l cu itemele legendare, pietre pretioase si
vei face fata in pvp, .
Toate cele bune.
Celticrain1982 este offline  
Vechi 26.04.2013, 17:08   #3
__LICA__2
Locuitor al forumului

Imaginea de utilizator de la __LICA__2

Data înregistrării: 02.07.2012
Postări: 256
Send a message via Yahoo to __LICA__2 Send a message via Skype™ to __LICA__2
Standard

cel mai bun caracter este......ala care al alegi tu.pe bune.unicele si pietrele fac diferenta.eu sant arcas si am de toate dar pocnesc de la unu care e mai dotat in pietre ca mine,nu conteaza daca e mag sau war.caracterul tau daca ar fi full unicate si pietre perfecte,vei fi invicibil.nu te mai lua dupa gura lumii.cel mai bun caracter e ala care al alegi TU.intareste ce ai ales si vei vedea efortu.stima
__LICA__2 este offline  
Vechi 15.07.2013, 08:20   #4
iiulian8
Începător al forumului

Imaginea de utilizator de la iiulian8

Data înregistrării: 16.10.2012
Postări: 20
Standard

Citat:
Citat de Celticrain1982 Arată postare
Salut.
In primul rand..nu exista ``cea mai buna clasa``. Fiecare caracter vine cu avantajele cat si dezavantajele sale. Conteaza foarte mult echipamentul, pietrele pretioase si echipa care te insoteste ( in cazul in care preferi 3v3, 5v5, 6v6 ).
Prin urmare, alege-ti orice caracter vrei, echipeaza-l cu itemele legendare, pietre pretioase si
vei face fata in pvp, .
Toate cele bune.
Dar acum sa fim sinceri braconierul este o clasa puternica si nu prea ii gasesc defecte ,in pvp poate ucide doar cu pasarea un player si daca nu a murit ii da doua sageti precise si il doboara cat este ametit si asta nu mi se pare prea corect

Last edited by iiulian8 : 15.07.2013 at 08:21. Reason: Am gresit un cuvant
iiulian8 este offline  
Vechi 15.07.2013, 08:36   #5
Cristidragonul
Analist al forumului

Data înregistrării: 10.08.2012
Postări: 628
Standard

Arcasul si magul la lvl mici sunt slabi dar de la lvl 40 si cu 35 puncte la pvp devin...asta fost greseala care au creeat-o au dat la mag si arcas 2 abilitati de eliberare.Acum ce pot sa zic foloseste-te de acestea,se pare ca bp nu mai face nimic sa echilibreze putin.
Caracter: Razboinic-Nivel: 45
Cristidragonul este offline  
Vechi 15.07.2013, 09:44   #6
Celticrain1982
Moderator Drakensang Online

Imaginea de utilizator de la Celticrain1982

Data înregistrării: 27.10.2012
Postări: 231
Standard

Cum initializatorul temei nu a revenit de buna vreme cu intrebari suplimentare, multumesc tuturor pentru interventii si declar
Topic inchis.

Opţiunile temelor
Vizualizare

Regulament de forum
Ţi se nu permite editarea de teme noi.
Ţi se nu permite răspunderea la postări.
Ţi se nu permite introducerea de ataşamente.
Ţi se nu permite modificarea mesajelor introduse.

Codul vB este On
emoticoane sunt On
Codul [IMG] este On
Codul HTML este Off
Mergi la...

Timpul este introdus în GMT +1. Ora este acum 23:53.