Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Înapoi   Darkorbit > Darkorbit - Arhiva > Arhiva 2009 > Colţul utilizatorilor 2009
Ajutor Lista de membri Caută Mesajele zilei Marchează ca citite toate forumurile

Temă încheiată

Opţiunile temelor Vizualizare
Vechi 02.10.2009, 19:02   #1
attilaracz93
Locuitor al forumului

Imaginea de utilizator de la attilaracz93

Data înregistrării: 06.09.2009
Postări: 254
Standard dark orbit bot

am dat din intamplator cautand poze din DO peste un program numit Dark Orbit bonus box bot care se foloseste sa iti programezi nava sa adune cutii bonus automat,un fel de pilot automat,scria acolo ca e bine sa il lasi sa mearga noaptea dupa ce iti iei uncpu invizibil, si era un link catre bigpoint ceva forum unde sa il downloadezi dar serverul nu mai este, sau nu se gaseste cica.
Stiti cumva un site unde il pot downloada?fara torrent ca acolo toate cer cont si nu am de gand sa il dau.si pe rapid share l-am gasit dar are troieni
Dacz stiti cumva un link pe bigpoint va ros sa imi spuneti.Mersi
attilaracz93 este offline  
Vechi 02.10.2009, 19:23   #2
RellikDareDevil
Rutinat

Imaginea de utilizator de la RellikDareDevil

Data înregistrării: 15.06.2009
Postări: 593
Standard

Daca vrei sa iti iei ban pe cont si sa nu mai poti juca DO, nu ai decat sa il download-ezi si sa il folosesti. Deci este interzis de echipa Dark Orbit.
RellikDareDevil este offline  
Vechi 02.10.2009, 19:35   #3
-Bad-BoY-GeO-
Avansat

Data înregistrării: 04.06.2009
Postări: 185
Standard

Knd am citit postarea ta ma bufnit un ras))off...Kum de ti`a venit ideea sa scrii pe forum asa cv k sa vada adminii si sa te baneze.Scurt si la obiect adminii interzik acest cheat si pe kre il prinde k asa cv contu este banat definitiv), deci nu incerca k uh o sa pierzi si contu si banii si timpu kre ia`i bagat in jok.Prieteneste itzi zik lasa prostiile si joak corect kum joak toti jucatorii.

Level: 16
Clan: Fara clan

Last edited by -Bad-BoY-GeO- : 02.10.2009 at 19:37.
-Bad-BoY-GeO- este offline  
Vechi 02.10.2009, 23:01   #4
•ĶΛRÐINΛL•RO™
Boardanalytiker

Imaginea de utilizator de la •ĶΛRÐINΛL•RO™

Data înregistrării: 18.07.2009
Postări: 608
Send a message via Yahoo to •ĶΛRÐINΛL•RO™
Standard

Ca sa fiu tartor, in mod normal nu au cum sa isi dea seama domnii admini ca ai botul respectiv. Toata chestie este sa nu abuzezi de el ca deja intra la banuieli , oricum nu recomand nimanui chit ca atractia este mare.

•ĶΛRÐINΛL•RO™ este offline  
Vechi 03.10.2009, 08:09   #5
attilaracz93
Locuitor al forumului

Standard

DA? pai eu nu am stiut,mai ales ca era un forum in care le raspundeau unii cu user de genul bigpiont adi 99 sa zic.Si era ceva postat cu reclama poza si cu sigla DO.
Asa ca nu ma banati pt cas nu aveam de unde sa stiu.
Dar ce pot sa va spun admini este ca pe alte tari inseamna ca sunt multi din astia,si daca e interzis sper sa fie opriti.
Deci inca o data..nu am stiut ca e interzis
Eventual puneti un post si cu astea undeva sa stie lumea
mersi
Vechi 03.10.2009, 20:29   #6
LASERSMART
Suspendat

Data înregistrării: 04.08.2009
Postări: 1,831
Standard

există mai multe posturi pe această temă în forum şi acolo se precizează limpede că acest soi de programe sunt interzise !

de asemenea în Condiţiile Comerciale Generale ale firmei Bigpoint GmbH se precizează următoarele:
1.2.9 Utilizarea jocurilor şi serviciilor este permisă numai prin intermediul unui navigator pentru internet (browser) sau unei aplicaţii speciale, puse la dispoziţie de către firma Bigpoint GmbH sau aprobate în mod explicit („interdicţia utilizării unor coduri sursă neautorizate"). Aceasta înseamnă în special: nu este permisă utilizarea unor programe care generează o solicitare excesivă a serverului. Este interzisă utilizarea unui soft pentru controlarea sistematizată sau automată a jocurilor sau a anumitor funcţii ale jocurilor (roboţi, macrouri), pentru reproducerea sau analizarea jocurilor, elementelor jocurilor sau conţinuturilor postate pe platforma Bigpoint.

aşa că mare atenţie !!
LASERSMART este offline  
Vechi 04.10.2009, 18:10   #7
attilaracz93
Locuitor al forumului

Standard

Bine de stiut. Mersi.
Inseamna ca acel forum era un fals forum bigpoint si linkul de descarcare de pe bigpoint era de fapt altceva...oricum nu l-am folosit pt ca nu l-am gasit, si se pare ca bine am facut.
Vechi 05.10.2009, 18:41   #8
LASERSMART
Suspendat

Data înregistrării: 04.08.2009
Postări: 1,831
Standard

exact attila !

temă închisă.
LASERSMART este offline  
Temă încheiată

Opţiunile temelor
Vizualizare

Regulament de forum
Ţi se nu permite editarea de teme noi.
Ţi se nu permite răspunderea la postări.
Ţi se nu permite introducerea de ataşamente.
Ţi se nu permite modificarea mesajelor introduse.

Codul vB este On
emoticoane sunt On
Codul [IMG] este On
Codul HTML este Off
Mergi la...

Timpul este introdus în GMT +1. Ora este acum 07:44.