Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Înapoi   Darkorbit > Darkorbit - Jocul > Actualizări şi idei
Ajutor Lista de membri Caută Mesajele zilei Marchează ca citite toate forumurile

Arată rezultatele sondajului: Ai vrea ca aceata idee sa fie implementata ?
da, sunt de acord 65 63.73%
nu, nu sunt de acord 33 32.35%
indiferent 4 3.92%
Participanţi: 102. You may not vote on this poll

Temă încheiată

Opţiunile temelor Vizualizare
Vechi 25.01.2013, 10:07   #1
~Most^Wanted~
Nou-venit în forum

Data înregistrării: 25.01.2013
Postări: 8
Daumen hoch Schimb: module clan - lf4

Buna ziua, am revenit...
Am promis ca voi reveni martea trecuta dar nu am avut timpul necesar..
In fine, idea era ca atunci cand gasim intr-o cutie de pirati un modul de clan, acesta sa poata fi schimbat intr-un laser tip : lf4.( deoarece unii player care sunt lvl mic si le pica asa ceva nu prea au ce face cu el... si mai bine ar putea fi schimbat intr-o piesa de echipamnet, ca sa o poata folosi.. ) Daca doriti implementarea ideei votati da ( va fi un meniu special : de exemplu skylab : schimb module - lf4..) Ma-m gandit la aceasta idee deoarece un modul este de aceeasi raritate ca si laserul lf4..
Daca vreti, domnilor dezvoltatori, va pot ajuta si eu cu imagini pt update.. (nu stiu prea multa programare, dar ma descurc ).

avantaje player : echipament mai bun..
dezavantaje : nic unul.
avantaje bp : playerii vor cumpara chei de prada ca sa incerce sa gaseasca modul si sa-l schimbe in lf4.
dezavantaje : nu cred ca exista.

Rog un admin sa imi spuna daca ii place ideea.
~Most^Wanted~ este offline  
Vechi 25.01.2013, 22:45   #2
★ƒℓyßoy™★
Novice al forumului

Data înregistrării: 23.12.2010
Postări: 43
Standard

Nu este la fel de rar , module se gasesc chiar foarte usor si total nefolositor in multe cazuri.
Am observat ca s-au luat masuri si cei care au apis completat nu mai gasesc piese de apis, acum au aparut aceste module total inutile pentru playerii care joaca fara clan.
★ƒℓyßoy™★ este offline  
Vechi 26.01.2013, 02:45   #3
mircea_nelu
Rutinat

Data înregistrării: 16.07.2012
Postări: 552
Standard

Citat:
Citat de ★ƒℓyßoy™★ Arată postare
Nu este la fel de rar , module se gasesc chiar foarte usor si total nefolositor in multe cazuri.
Am observat ca s-au luat masuri si cei care au apis completat nu mai gasesc piese de apis, acum au aparut aceste module total inutile pentru playerii care joaca fara clan.
Zic sa fie introduse direct la shop...vrei modul il cumperi...si sa revina procentul LF4 la cel initial pana sa apara modulele in cutiute.
Si cum Bp profita din plin din si la vanzarea cheitelor...nu cred ca va renunta la modulele din cutiute....prea curand....
Si la shop daca le va introduce...(probabilitatea) "+ "(pretul cheitei)...hmm un modul va fi destul de scump.
mircea_nelu este offline  
Vechi 26.01.2013, 03:53   #4
___KEVLAR___
Expert al forumului

Imaginea de utilizator de la ___KEVLAR___

Data înregistrării: 03.03.2012
Postări: 366
Standard

am votat cu NU. Stii cat mi-a luat mie personal sa ma fac full lf4? un an de zile!!!! Sa dea un lf3, lf2...si astea sunt iteme folositoare pt playeri mici. Vreti lf4? La munca.
Nivel: 22
Compania: EIC
___KEVLAR___ este offline  
Vechi 26.01.2013, 06:13   #5
~Most^Wanted~
Nou-venit în forum

Standard

ma gandeam ca laserul lf4 are acelasi semn deasupra lui ca si cel al unui modul (ma refer, de exemplu, fostele semne de la ELITA, adica iris, lf3....
Ma rog...daca nu va place ideea atunci am sa schimb :in loc de lf4 sa zicem 5 sau 10 piese apis SAU un design havoc SAU un design de abilitate... In fine, cred ca pricepeti ideea.. Astept raspuns, iar daca nu va place nici asa, atunci va rog sa ma sfatuiti voi ce sa pun in loc
Vechi 26.01.2013, 07:49   #6
cata199818
Suspendat

Data înregistrării: 28.11.2010
Postări: 307
Standard

Citat:
Citat de ~Most^Wanted~ Arată postare
ma gandeam ca laserul lf4 are acelasi semn deasupra lui ca si cel al unui modul (ma refer, de exemplu, fostele semne de la ELITA, adica iris, lf3....
Ma rog...daca nu va place ideea atunci am sa schimb :in loc de lf4 sa zicem 5 sau 10 piese apis SAU un design havoc SAU un design de abilitate... In fine, cred ca pricepeti ideea.. Astept raspuns, iar daca nu va place nici asa, atunci va rog sa ma sfatuiti voi ce sa pun in loc
nu apis la munca frate ca eu am bagat bani si apis si zeus si pt havoc nu mai cersii asta cu lf4 e ok .. ca mult a muncit si xxxx pe bot ...

Last edited by ©ØrrØsivΞ : 26.01.2013 at 08:40. Reason: Retine-te in a aface acuzatii!
cata199818 este offline  
Vechi 26.01.2013, 12:33   #7
lord_neamt
Locuitor al forumului

Data înregistrării: 23.01.2011
Postări: 274
Standard am votat da, dar...

as dori ss se poata si invers... daca primesc lf4 sa pot schimba cu o coca sau un deflector...
lord_neamt este offline  
Vechi 26.01.2013, 12:38   #8
cosmintrek
Cunoscator al forumului

Data înregistrării: 12.08.2011
Postări: 294
Standard

Asta da idee poate avea,parerea mea si 1000000 de voturi de DA ca nu se va implementa i-auzi module pe lf4 sau havoc))))buna asta ar trebui sa te apuci de stand up comedy,poate are BP un post pentru tine.Redeveninde serios nu ai sanse cu o astfel de idee,chiar ma mira cum de playerii sunt asa receptivi cam multe DA-uri.
cosmintrek este offline  
Vechi 26.01.2013, 12:55   #9
~Most^Wanted~
Nou-venit în forum

Cool

Citat:
Citat de cosmintrek Arată postare
Asta da idee poate avea,parerea mea si 1000000 de voturi de DA ca nu se va implementa i-auzi module pe lf4 sau havoc))))buna asta ar trebui sa te apuci de stand up comedy,poate are BP un post pentru tine.Redeveninde serios nu ai sanse cu o astfel de idee,chiar ma mira cum de playerii sunt asa receptivi cam multe DA-uri.
Nu pricep de ce voi, cei care sunteti full nu doriti ca cei mici sau medii sa va ajunga din urma.. Acesta este un forum pentru idei noi, pe care dezvoltatorii decid daca vor sa le inmplementeze sau nu. Gandadestete : daca ai fi in locul acestor micuti... Nu ti-ar placea o asemenea idee.. ? Mai gandestete si la altii nu numai la tine..
Vechi 26.01.2013, 13:02   #10
cosmintrek
Cunoscator al forumului

Data înregistrării: 12.08.2011
Postări: 294
Standard

Citat:
Citat de ~Most^Wanted~ Arată postare
Nu pricep de ce voi, cei care sunteti full nu doriti ca cei mici sau medii sa va ajunga din urma.. Acesta este un forum pentru idei noi, pe care dezvoltatorii decid daca vor sa le inmplementeze sau nu. Gandadestete : daca ai fi in locul acestor micuti... Nu ti-ar placea o asemenea idee.. ? Mai gandestete si la altii nu numai la tine..
EU nu sunt full nu cred ca e nimeni in jocul asta,doar cred ca ideea asta e mult prea in favoarea jucatorilo si foarte putin,ba chiar deloc in favoarea BP si de asta zic ca nu are sanse,dar tu te gandesti la cei care au ajuns full pe "carca" cardului,cum ar fi pentru ei ca lf4 sa se distribuie gratis practic,cand ei s-au chinuit un an sa fie full culegand mii de cheite si materializand N porti?
cosmintrek este offline  
Temă încheiată

Opţiunile temelor
Vizualizare

Regulament de forum
Ţi se nu permite editarea de teme noi.
Ţi se nu permite răspunderea la postări.
Ţi se nu permite introducerea de ataşamente.
Ţi se nu permite modificarea mesajelor introduse.

Codul vB este On
emoticoane sunt On
Codul [IMG] este On
Codul HTML este Off
Mergi la...

Timpul este introdus în GMT +1. Ora este acum 23:28.