Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Înapoi   Battlestar Galactica Online > Battlestar Galactica Online - Centrală > Anunţuri oficiale
Ajutor Lista de membri Caută Mesajele zilei Marchează ca citite toate forumurile

Temă încheiată

Opţiunile temelor Vizualizare
Vechi 23.10.2013, 22:20   #1
.WarlocK.
S-Moderator BSGO

Imaginea de utilizator de la .WarlocK.

Data înregistrării: 04.09.2011
Postări: 835
Standard Actualizare joc 22 – Wraith

Joi, 24 octombrie, vom publica o actualizare pe toate serverele. Actualizarea va conține noul design pentru Wraith, planetoizi noi și unele corecturi mult-așteptate.

Piloți,

Cu actualizarea 22 vrem să vă prezentăm noul design Wraith! Așa-i că e chipeș?

Totodată, am implementat noi modele pentru planetoizi. Aruncați o privire mai jos:

Odată cu implementarea noilor planetoizi, am îmbunătățit coliziunea cu obiectele spațiale, ajustându-le pozițiile de coliziune. Astfel se reduc coliziunile „stranii” cu obiecte invizibile sau trecerea prin diferite obiecte.

Această actualizare va avea nevoie de un timp de mentenanţă de aproximativ 90 de minute şi vom începe să închidem serverele la ora 9:00 CEST (UTC+2). Numărătoarea inversă va începe înainte cu aproximativ 15 minute pe fiecare server.
Actualizarea va fi implementată după cum urmează:

9.00 am CEST – EU Libran, Virgon, Canceron
9.30 am CEST – EU Tauron, Picon, Sagittaron
10.00 pm CEST – US EAST
10.30 pm CEST – US WEST
Funcții:
Nave: design nou Wraith
Mediu: s-au implementat noi modele de planetoizi
Mediu: s-a ajustat poziția de coliziune a multor obiecte spațiale

Corecturi:
* S-a corectat problema care făcea ca navele de luptă să fie invizibile și imobilizate atunci când era distrus transportatorul
* S-a corectat o eroare care făcea ca reintrarea în joc într-un cargobot distrus să conducă la aceeași stare
* S-a corectat o eroare care făcea imposibilă cumpărarea unui upgrade în timpul reducerilor la prețul redus, fără a avea fonduri pentru prețul întreg al acestuia
* S-a corectat o eroare care făcea imposibil chat-ul când era deschisă fereastra diviziei
* S-a corectat o eroare care făcea ca un booster activ să cauzeze probleme grafice sau să blocheze autentificarea în joc în timpul unui event Double XP
* S-a corectat o eroare care făcea ca texturile de pe motoarele Galactica să nu fie afișate corect
* S-a corectat o eroare care făcea ca raiderul de război cylon MK II să fie pixelat
* S-a corectat o eroare care facea unle texturi incetosate
* S-a corectat o problema a serverelor pentru a reduce crash-urile si perderea conexiunii

Echipa voastră BattleStar Galactica Online

''Together we fly / Together we fall / Together we all see / The death of it all''
.WarlocK. este offline  
Temă încheiată

Opţiunile temelor
Vizualizare

Regulament de forum
Ţi se nu permite editarea de teme noi.
Ţi se nu permite răspunderea la postări.
Ţi se nu permite introducerea de ataşamente.
Ţi se nu permite modificarea mesajelor introduse.

Codul vB este On
emoticoane sunt On
Codul [IMG] este On
Codul HTML este On
Mergi la...

Timpul este introdus în GMT +1. Ora este acum 12:30.